Модерниот танц Кошула Долг Ракав танц акробатика облека За мажи

Модерниот танц Кошула Долг Ракав танц акробатика облека За мажи

DEN 1647.00
DEN 1915.20
 

Тековен
Количина на стоки


Модерниот танц Кошула Долг Ракав танц акробатика облека За мажи
ГОЛЕМИНА Висина Рамо ширина Биста ПОЛОВИНАТА Ракав ДОЛЖИНА S 165 38 82-92 76-86 62 69 M 170 40 86-96 78-88 64 71 L 175 42 80-90 90-100 67 75 XL 180 44 94-104 82-92 69 78 XXL 185 46 98-108 84-94 71 80
@@[[27 A : : PAGECONTENT : : КРАЈОТ]]

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер

Најдобри понуди