Kakay Мека Ракав Лаптоп Ракав Торба Водоотпорен Лаптоп случај Торбичка Покритие за CHUWI LapBook Воздух Лаптоп 14.1 Торба

Kakay Мека Ракав Лаптоп Ракав Торба Водоотпорен Лаптоп случај Торбичка Покритие за CHUWI LapBook Воздух Лаптоп

DEN 636.00
DEN 669.12
 

Тековен
Количина на стоки

Kakay Мека Ракав Лаптоп Ракав Торба Водоотпорен Лаптоп случај Торбичка Покритие за CHUWI Lap Book Воздух Лаптоп 14.1" Торба Производ Големина : Надворешни димензии / внатрешни димензии : 40*28*3cm/38*26.5*2.5 cm Забелешка : Поради прирачник за мерење, со големина на мала грешка, ве молиме да преовладуваат во вид. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Pakcage Вклучува : 1 x Лаптоп Ракав Торба за пакување детали :

Други карактеристики

Бренд Име:
Kakay
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Лагер Ракав
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
за CHUWI LapBook Воздух Лаптоп 14.1
Стил:
бизнис
Применливи модели:
за CHUWI LapBook Воздух Лаптоп 14.1

Најдобри понуди