30*70cm Автомобил Мие Крпа за Чистење Алатката Ултра Мека Микрофибер Крпа за Автомобил Восок полски Автомобил-стил, Авто Грижа Детали 4 Бои

30*70cm Автомобил Мие Крпа за Чистење Алатката Ултра Мека Микрофибер Крпа за Автомобил Восок полски Автомобил-стил,

DEN 171.00
DEN 210.72
 

Тековен
Количина на стоки

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Време На Испорака :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас asp. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Карактеристики : Остава нула Уникатен ултра мека Може да се отстрани прашина брзо и ефикасно Рака мие или машина за миење во топла вода Врши подобро после континуирана употреба се Користи за беспрекорен сјај на автомобили, бродови, камиони, windows, емајли, очила, мебел, итн Материјал : Мека Микрофибер Боја : Сива, Виолетова, Сина, Кафена Големина : 30*70cm
Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил Мие Крпа
1.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Ширина:
70cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
90g
Бренд Име:
ASMILE(清洁)
Материјал Тип:
Мека Микрофибер
Модел:
13944

Најдобри понуди