TopGoods трговија на Големо Природни Shinning Боја Labradorite Круг Лабава Монистра за Накит Одлуки DIY Хривнија 4 6 8 10мм

TopGoods трговија на Големо Природни Shinning Боја Labradorite Круг Лабава Монистра за Накит Одлуки DIY Хривнија

DEN 114.00
DEN 138.72
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатен Превозот Top Goods Природен Висок Квалитет Shinning Боја Labradorite Круг Лабава Монистра за Накит Одлуки DIY Хривнија 4 6 8 10мм
Должина : 15 инчи Секое Влакно
Големина : 4/ 6/8/10мм
4 MM за 95pcs во едно влакно
6 MM за 63pcs во едно влакно
8ММ за 48pcs во едно влакно
10ММ за 38pcs во едно влакно
(Накит е рачно изработени,должината & количината на зрнца е просечна,Ние ќе се обидеме потрудиме да изберете стандардна големина за вас.)
Купувачот белешки Квалитетот на Производот : Сите стоки беше рачно изработени и ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката. Фотографии Белешки : Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува. Цел : Вие може да го откажете нелюбими предмети во количката пред цел потврди,но не можеме да го промените редоследот ако вашата нарачка е потврдена. Пакување и Достава на :Ние Пакување на стоки во професионална торба и ја испорача во рок од 48 часа по добиеме вашата уплата. Производ Големина : големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод. Како да се купат Чекор 1. Одберете заинтересирани стоки Додади во Кошничка. Чекор 2. Кликнете продолжи за шопинг. Чекор 3. Приказ на шопинг количка и ги проверите сите ставки. Чекор 4. Кликнете на купи сега и да изберете превозот метод. Чекор 5. Потврда на плаќањето и заврши плаќање. Плаќањето може да се плати со Pay Pal,Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер. Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт пред да остави негативни повратни информации.ние ќе направиме се најдобро за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm 95pcs, 6mm 63pcs, 8mm 48pcs, 10mm 38pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
010123104869
Објектот Висина:
8mm
Бренд Име:
Topgoods
Број На Модел На:
Labradoritegrey
Certificate Type:
ЦВА
Метали Тип:
Никој
Главниот Камен:
Labradorite
Објектот Тежина:
10-80g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
како фото
Големина:
4 6 8 10mm
должина на влакно:
за 36-40cm
Повод:
diy хривнија ѓердан
Материјал:
природен камен

Најдобри понуди