Тактички ohhunt Лов Опфат Покрива Едноставна Трајни Еластична Neoprene Водоотпорен Заштитник Riflescope Покрие Додатоци

Тактички ohhunt Лов Опфат Покрива Едноставна Трајни Еластична Neoprene Водоотпорен Заштитник Riflescope Покрие

DEN 283.00
DEN 297.60
 

Тековен
Количина на стоки

Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање на производ цена помала од S&H во рок од 14 дена од денот на купувањето. Нарачки ќе бидат откажани и неплатени објект спор поднесени ако плаќањето не се примени во рок од 10 дена од купувањето.
Трговија на ГОЛЕМО : Ние поддршка на големо,ве молиме контактирајте со нас ако треба да увоз со маса количество. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Сад, Австралија, велика БРИТАНИЈА, можеме да испратите e Packet Други земји default испрати Кина Пост Воздух Mail Ако сакате да побрза примена на стоката, може да изберете EMS, ние не испрати други логистика режим
Се ВРАЌА : Ние стоиме зад секој производот што го продава. За било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, UPC бар-код, пакувањето и сите додатоци.
ПРЕВОЗОТ : Ние се нудат стандарден рамна стапка за превозот цената на светот. Ние ќе брод во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Neoprene има 5% влага absorbency, која се влага далеку од обемот и помага да се заштити од ' рѓа и корозија. Производ бродови директно од Кина преку воздухопловната и испорака,времето За испорака ќе биде зависи од различни дестинација. ohhunt е докажан дизајн кој е поле тестирани и се препорачува .
Тактички ohhunt Лов Опфат Покрива Едноставна Трајни Еластична Neoprene Водоотпорен Заштитник Riflescope Покрие Додатоци
Спецификација : го Заштитува вашиот вредни оптички Neoprene има 5% влага absorbency кои фитили влага далеку од обемот Ламинирани со најлон Може да се мијат со топла вода, а потоа се претвори во страна надвор да се исуши На ohhunt е изградена на високи квалитет 3мм дебели neoprene ламинирани со најлон. Не ќе работат на домет со високи целна стил одбранбените. Сериозни понудувачи само, ве молам. Нејзиниот едноставен дизајн механизми за заштита од секаков вид на опсегот од dings и гребнатини, прашина, нечистотија и влага. Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени.
ПЛАЌАЊЕ : да ја прифатиме aliexpress и paypal за плаќање.

Други карактеристики

Бренд Име:
ohhunt
Број На Модел На:
Опфат Покрива
Тип:
Опфат Покрива
боја:
Црна
Материјал:
neoprene
Парчиња:
1
Тежина:
42g
Земја на потекло:
Кина

Најдобри понуди