JETTING Черепот Keychain Keyring Три-димензионални Панк Keyring Кул Черепот Маска Копче синџири Додатоци Cosplay

JETTING Черепот Keychain Keyring Три-димензионални Панк Keyring Кул Черепот Маска Копче синџири Додатоци Cosplay

DEN 35.00
DEN 41.76
 

Тековен
Количина на стоки

Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Оваа сива keychain е украсена со черепот,
што е мода и креативен подарок за вашите пријатели.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.2cm
Количина : 1 Pc
Пакет Се Вклучени :
1 x Keychain
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously).
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Да научат како да се плати со други начини.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн.
За рокот за доставување на пратката. Тоа само ќе ве однесе една минута.и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Да научат како да се плати со кредитна картичка . Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Тип : Keychain
Стил : Мода
Пол : Унисекс
Боја : како на pictues
Материјал : Гума
Вкупна должина : Околу 9x6.

Други карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
/
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Други
Материјал:
Легура
Функција:
Други
Компатибилност:
/

Најдобри понуди