Allenjoy фотографски позадина Снег Црвениот Аларм Растенијата Божиќ Дете позадина камера photocall професионални прилагодите

Allenjoy фотографски позадина Снег Црвениот Аларм Растенијата Божиќ Дете позадина камера photocall професионални

DEN 460.00
DEN 666.72
 

Тековен
Количина на стоки


Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн.дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е направен за клиентите.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.Пад на превозот 6. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука. Тоа е префериран избор за фотографи.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас . Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас. Можете да ја испратите сликата и други прилагодите информации на нашата E-mail : шон(во)globalego. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно .Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд. Ве молиме веруваат дека ние сме професионална позадина производители. *Висок квалитет *евтина цена *квалитет на услуга *брзо логистика. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-450cm.

Други карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Филм Скенер
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контакт us
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Најдобри понуди