Бесплатен превозот кујнски мијалник 0.8 mm дебел храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик обичните една слот мода трајни топла продаде 810x490 MM

Бесплатен превозот кујнски мијалник 0.8 mm дебел храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик обичните една

DEN 15696.00
DEN 31392.00
 

Тековен
Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 8 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2.Вода дренажа 3.нож рек 4.Канализација цевка . систем 5.Полица 6.Detearing Вода Слив 7.Сапун Фармацевт 8.Вода Overflow Уред ИСПРАТИ 10 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2.Вода дренажа 3.Канализација цевка . систем 4.нож рек 5.Потрошувачка кошница 6. Полица 7.Detearing Вода Слив 8.Допрете 9.Сапун Фармацевт
10.Вода Overflow Уред

Други карактеристики

Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Број на Дупки:
еден
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Потоне Стил:
Еден Сад
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
810x490 MM
JR:
499/609/729/769
кодот на производот:
TANGWUS

Најдобри понуди