Ново 2бр/многу Црвено Вино Стакло Симпатична Желе Кармин Крем Хранливи Гел Водоотпорен Крем Усна Шминка Четка Поставите Топла Продажба

Ново 2бр/многу Црвено Вино Стакло Симпатична Желе Кармин Крем Хранливи Гел Водоотпорен Крем Усна Шминка Четка

DEN 121.00
DEN 186.24
 

Тековен
Количина на стоки


Ново 2бр/многу Црвено Вино Стакло Симпатична Желе Кармин Крем Хранливи Гел Водоотпорен Крем Усна Шминка Четка Поставите Топла Продажба
Карактеристики :
Црвено вино стакло желе кармин крем, многу симпатична форма и шармантна вкус.
Влажна и мека крем боја и убави усни завиткани
Покажува поставен розова сјај, природни усна.
Навлажнувачки, руса, лесни и лесни
Модифицирани усни, светла усна боја.
Навлажнувачки усна до 24 часа, погоден за сите групи.
Описи :
Rusty боја : како розова и црвена, спротивно на личноста, прекрасна, шарм тешко да се блокира.
Цигла црвена : иако свежи и елегантна, но, исто така, брилијантен шарм. Толкување на ѕвезда-како "усни" приврзан.
Грејпфрут боја : еднакви возраст, допири на Паметни и жив.
Тропски портокал : светлина и темперамент и виталност и сила, дарежлив мрзливи сопствени мојот младешки став.
Бисерна температурни промени, ќе се промени бојата О! Од проѕирен бледо розова боја во еден единствен личен розова боја, особено девојки!
Светло-црвена : секоја девојка, можете да користите еден допир на црвени усни на зашеметување, гас областа кралицата мора да!
Сирена : жешка мода боја, стрејт мажите сакаат вашите своеволен, во неговите очи, своеволен ќе се слатки!
Праска полен : портокал открива еден допир на пинк, постои чувство на голема боја полн со чувство, не е чудо што толку многу хероина треба да се користи!
Спецификации :
Бренд : НОВО
Боја : Rusty боја&црвена Тула, Грејпфрут боја&Тропски портокал, Бисерна температура промени&Светла црвена боја, Сирена &праска розова
Тип : 1#, 2#, 3#, 4#
Висина : 4cm
Нето тежина : 5g*2
Пакет се вклучени :
2 Парчиња кармин крем со lipbrush
Забелешки :
Ве молиме овозможи 0-2mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви благодариме!

Други карактеристики

Тип:
Кармин
Количина:
2 Парчиња кармин крем со lipbrush
Бренд Име:
НОВО
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
Црвено Вино Стакло Симпатична Желе Кармин Крем
Корист:
Крем
Земја/Регион на Производство:
Кина
Состојка:
Крем
НЕТО-WT.:
5g*2

Најдобри понуди