beibehang Дома Декоративни Wallpaper HD Доброто Летање Peony Цвет Маслото Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина 3d позадина

beibehang Дома Декоративни Wallpaper HD Доброто Летање Peony Цвет Маслото Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО

DEN 730.00
DEN 960.00
 

Тековен
Количина на стоки

Тоа ќе биде сече многу парчиња, за да одговараат на меѓународни превозот. Ширина x висина = област = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Потоа, целата модел е направен од 7 метри квадратни. Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина).Користете scraper да се направи рамна позадина. Подготви потребните алатки : Лепак, Четка, Ролери, Scraper, Владетел, Нож, Крпа / Сунѓерот 2 .е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Потоа користете крпа или сунѓер да се исчисти overflow лепак.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе ги реши сите ваши проблеми. Ви благодариме, ве молиме да се разгледа добро : Ние не сме одговорни за било увозни давачки, но обично ние може да го прогласам за пониска вредност да ви помогне да се намали, па дури и не доход. начин на плаќање : Ние сме тука за да се прифати Alipay.Кога ќе го залепите на втората панел, да се биде внимателен за да одговара на позадината дефиниција. Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот.

Други карактеристики

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Најдобри понуди