Моден злато месинг бања Водопад Тапа Суета Брод Тоне Миксер Допрете Ладна И Топла Вода Допрете хром еден лост слободен брод

Моден злато месинг бања Водопад Тапа Суета Брод Тоне Миксер Допрете Ладна И Топла Вода Допрете хром еден лост

DEN 2958.00
DEN 4108.80
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодариме! 4.Ние ќе ги напише на следење на број на aliexpress по испраќање.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Времето во транзит време варира со различни превозот методи.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.Занает : Низок квалитет тапа само обработени од страна на метар струг, тоа доведе до лоша изработка; 3 пати полирање направена на работното парче груб, singe хром позлата направи нема никаква смисла да анти-корозија.Нашите чешми обработени од страна на прецизни machineries, компоненти со фитинг димензија врши одлична изработка на чешми;пет пати полирање, направени на работното парче огледало површина Бакар+Никел+Хром позлата, долготрајни анти-корозија и сјајна. Нашите чешми се направени од високо-чистота солидна месинг(H59 месинг), која има силна физичка сопственост и да се минимизира веројатноста за корозија и ' рѓа се случуваат.Стоката претежно shiped преку Кина Пост Воздух Mail,EMS или DHL Ако испораката адреса е оддалечен да DHL,ние ќе го промени за да испратите од Fedex.Можете да ги видите неговите ажурирани испорака на интернет,кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. Нашите чешми користиме високо квалитетни керамички вентили,кој го издржат 500000times користење без истекување и да се обезбеди непречено да се отвори-затвори ние Сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн. Исто така нашата по продажбата на услугата ќе го задржи следење и испрати порака до вас кога постои задоцнување во превозот.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Вентили : вентил е клучен дел од било тапа. Ќе мора да се справи со исплата во рок од 3 дена. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Низок квалитет чешми со недоволно изграден вентили може да значи вода, протекување и expensice поправки.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.

Други карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Бренд Име:
Tuqiu
Површински Третман:
Злато и црна
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
YS-1388BF
is_customized:
Yes

Најдобри понуди