OCA Лепило Налепница Висок Притисок, LCD Екран на Допир за Воздух Балон Отстрани Машина за Мобилни Обнови Нови Мини Defoaming Машина

OCA Лепило Налепница Висок Притисок, LCD Екран на Допир за Воздух Балон Отстрани Машина за Мобилни Обнови Нови

DEN 21926.40
 

Тековен
Количина на стоки


Нови Супер Мини Висок Притисок OCA Лепило Налепница LCD Екран на Допир за Воздух Отстрани Меур Машина за Мобилни Обнови
Опис : Карактеристики на Оваа опрема силна висок притисок во меурот,издржлив, безбеден, не за да не се оштети LCD екранот, дали не се враќа. Главна цел : парична казна екран на мобилен телефон LCD дисплеј LCD екран, Лепило (LOCA) paste, како меур. SPEC Димензии : 50(L)*50(H)*44(W) cm Машина Големина : 180*390*300мм Оперативен напон : 110 V - 220 V Пакет Тежина : околу 22 KG Машина Тежина : околу 19.3 KG Предупредување 1 Само потврдете го нема притисок внатре, тогаш можете да го отворите капакот за време на употреба. 2 ве Молиме да обрнете повеќе внимание на температурата поставување за време на таа работа. Не поставена многу високо ! Забелешка : ве Молиме запомнете да не контактирате доколку ви треба повеќе други lcd екран обнови машина & Мобилен Телефон Замена на Делови . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Благодарение Пакет се Вклучени : 1 x Меур Отстрани Машина
Добредојдовте Li Семејството на рек"!
Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве совети пред купување. Ако било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас.
1, далечинскиот област испорака такса не е вклучена во цената на стоката, иако некои се бесплатен превозот. Ако вашата адреса припаѓа на оддалечена област за DHL,Fed Ex и така натаму, ќе мора да плаќаат екстра 30.00 ДОЛАРИ за тоа или контактирајте со нас да изберете и други превозот методи.
2, ве Молиме да ни оставите порака, во цел подсетуваат каков вид на напон и plug ви треба за електрична опрема. Како што знаете различни земји користат различни стандардни приклучоци и различни напон.
3, во Врска со фактурата и декларацијата за вредност, ако имате одредени барања исто така можете да контактирате со нас или оставете порака по ред.
4, За плаќање, испорака ве молиме погледнете ги следните информации.

Други карактеристики

Бренд Име:
YunlinLi
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
OCA
is_customized:
Yes

Најдобри понуди