Аниме Едно Парче Посебна Боја Luffy Борба против ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка Figurine Едно Парче Бројки Играчки Juguetes

Аниме Едно Парче Посебна Боја Luffy Борба против ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка Figurine Едно

DEN 801.00
DEN 1143.84
 

Тековен
Количина на стоки

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот надомест(10-30days. Ве молиме изберете вашиот производ внимателно и побара сите прашања пред наддавање. Ние ќе ги пратите пратката и да ви понуди решение што е можно поскоро. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Пратката е дефектен, што треба да направам? - - - - - - Ве молиме контактирајте со нас. за да стигне до вас). Може да биде малку боја разлика.

Други карактеристики

Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,< 3 години,0-12 Месеци,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,2-4 Години,5-7 Години,13-24 Месеци,Grownups
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник во Собата,Војник Делови и Компоненти
Предупредување:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Големина:
S,18cm,M,L,One Size
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Скала:
1/60
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Димензии:
18cm
Бренд Име:
RORONOA
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Број На Модел На:
едно парче
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди