Zhui ѕвезда 5d diy Дијамант везови цвет Буда diamon сликарство Крстот Бод полн плоштад вежба Кристал мозаик дома красат

Zhui ѕвезда 5d diy Дијамант везови цвет Буда diamon сликарство Крстот Бод полн плоштад вежба Кристал мозаик

DEN 214.00
DEN 266.88
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Најдобри понуди