Шарм Мажите Прстен Младоженецот Свадба Парична Казна Накит S925 Sterling Silver Прилагодливи Господин Ангажман Партија Прстен Пад На Превозот

Шарм Мажите Прстен Младоженецот Свадба Парична Казна Накит S925 Sterling Silver Прилагодливи Господин Ангажман

DEN 336.00
DEN 516.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
CCGTC
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
прстен
Бренд Име:
l&zuan
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Сертификат Број:
свадба прстени
Шарм:
мажите прстен
Младоженецот Свадба Накит:
Парична Казна Накит
Господин:
S925 Фунта Сребрен Накит
прстен:
прилагодлив
ангажман партија:
Пад на превозот
прстени за мажи:
Hombres Anillo
Anillos:
bijoux
Anello Oro:
Cincin Pria
фунта сребро 925:
Трендовски Накит
единствена:
Додатоци

Најдобри понуди