Hermosa Накит Единствени Моден 925 Sterling Silver Жените Ѓердан 19 инчи HM916

Hermosa Накит Единствени Моден 925 Sterling Silver Жените Ѓердан 19 инчи HM916

DEN 1019.00
DEN 1198.56
 

Тековен
Количина на стоки


Hermosa Накит Единствени Моден БОЦВАНА АХАТ 925 Sterling Silver Жените Ѓердан 19 инчи HM916

Други карактеристики

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
40mm
Број На Модел На:
HM916
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Компатибилност:
No
Функција:
Сина IOLITE
Стил:
Моден
Состојба:
Нови
Тежина:
178.00ct
Метал Печат:
925
големина(должина):
19 инчи
Главниот Камен:
Боцвана ахат
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
92.5% sterling silver
Место на Потекло:
Кина
Тема:
Убавина,Мода,Матурска

Најдобри понуди