kalaisike Сопствен автомобил патосници за Ауди сите моделот a6 c7 а5 q3 tt cc a3 8v b7 a4 б8 b9 q7 п5 автомобил стил автомобил додатоци

kalaisike Сопствен автомобил патосници за Ауди сите моделот a6 c7 а5 q3 tt cc a3 8v b7 a4 б8 b9 q7 п5 автомобил

DEN 4656.00
DEN 7391.52
 

Тековен
Количина на стоки

Потекло : Кина (Копно) 5. за купување : Можете да изберете следниов начин на плаќање : не прифаќаме било метод на плаќање, ако ви се потребни други методи за плаќање, ве молиме контактирајте со нас! за политика на Враќање :
. 1,Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ; 2,Ние сме професионална за производство на тимот. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодарам. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Бруто тежина : 3-4kg / сетови. Ако треба да се промени износот или фактура, ве молиме контактирајте со нас. Нашите производи сигурно ќе се направи сте задоволни, ве молиме да бидат сигурни да се купи! 3, Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми.Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодариме. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите.Answer : ___________________________ Note : Ние не ќе ви помогне да плаќа тарифа (затоа што мора да плати тарифа во нашата земја), но ние може да ви помогне да се промени со цел, да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури, секоја земја данок не е исто, ве молиме да се консултирате локалните Морски Оддел. 4,Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши. Ние ќе се направи во согласност со вашиот модел, ви благодариме!
За посебен автомобил патосници : 1.Боја : сите црна,кул црна,кафеава,кафе, црвено вино,виолетова,беж,сива,црна, црвена 6.Големина : Прилагодено душеци и точно се вклопи. Кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака и да ми кажете знакот / модел / година на вашиот автомобил. На пример : Audi /A6/ 2014years.
Здраво, пријател.Спорот : имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми.

Други карактеристики

Боја Име:
сите црна, црна, црвена, сива, вино, црвена, виолетова, кафена, кул црна, беж, кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
A6-Година:
2012,2015,2014,2016,2011,2010,2013
Објектот Должина:
Customized according to the model
Објектот Тежина:
3-4kg
Објектот Дијаметар:
Customized according to the model
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Материјал Тип:
вештачка кожа
Audi Модел:
A6
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Ширина:
Customized according to the model
Специјални Функции:
вода доказ, dustproof, анти-загадување, бледнеат, нечистотија, лесен за чистење
Име На Модел:
Посветен прилагодување
Патосници Тип:
Мат Кожа
Бренд Име:
kalaisike
Објектот Висина:
Customized according to the model
боја:
црна, црвена,црна,кафеава,кафе,црвено,кул црна,виолетова,беж,сива

Најдобри понуди