2017 Нови Пристигнување Дама Tassel Мушка Везови Националните Гроздобер Ретро Метална Рамка Сомот Crossbody Жените Рамо Tote Школка Торба

2017 Нови Пристигнување Дама Tassel Мушка Везови Националните Гроздобер Ретро Метална Рамка Сомот Crossbody

DEN 1448.00
DEN 1703.52
 

Тековен
Количина на стоки


2017 Нови Пристигнување Дама Птица Розова Чипка Животинско Magnolia Флорални Синџир Метална Рамка Сомот Crossbody Жените Рамо Totes Школка Торба
Големина : 22cm*18cm*6cm
Синџир Должина : 120cm

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Обликот:
Рамка
Пол:
Жените
Стил:
националната
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Hasp
Декорација:
Tassel,Цртан Филм За Печатење,Beading,Везови,Appliques,Синџири
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обвивка Материјал:
Памук
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
lo0224433
Бренд Име:
ensso
Главен Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Геометриски
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Стил:
Гроздобер

Најдобри понуди