Есен/зима година нови модата жените чизми појас тока во канистер чизми и жените секси чизми и удобно

Есен/зима година нови модата жените чизми појас тока во канистер чизми и жените секси чизми и удобно

DEN 1144.00
DEN 1243.20
 

Тековен
Количина на стоки

Боја : жолта боја сиво црна ориз Буриња од 26 cm висока Буриња околу 34 cm Со 5.5 cm висока Ткаенини : (стп)

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Вратило Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Шаблон Тип:
Граничи
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Моден Елемент:
Копче
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Процесот:
Лепило
Декорација:
Копче
Кожа Стил:
Врежана Кожа
Пол:
Жените

Најдобри понуди