Електронски Мелење Машина за Дупчење Машина Brushless Гравирање Машина Стоматолошки Микро-Моторни Мелница BL-60K

Електронски Мелење Машина за Дупчење Машина Brushless Гравирање Машина Стоматолошки Микро-Моторни Мелница BL-60K

DEN 24384.00
 

Тековен
Количина на стоки


Стоматолошки микро-моторни мелница brushless гравирање машина електронски
мелење машина за дупчење машина, гравирање машина 110/220 V
Опис :
Домаќин напон : 110-220 V
Домаќин моќност : 150 W
Се справи со брзина : 0-60000 вртежи во минута
Се справи со вртежен момент : 1000
Работа : Рачни
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на парцели
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
Добредојдовте Li Семејството на рек"!
Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве совети пред купување. Ако било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас.
1, далечинскиот област испорака такса не е вклучена во цената на стоката, иако некои се бесплатен превозот. Ако вашата адреса припаѓа на оддалечена област за DHL,Fed Ex и така натаму, ќе мора да плаќаат екстра 30.00 ДОЛАРИ за тоа или контактирајте со нас да изберете и други превозот методи.
2, ве Молиме да ни оставите порака, во цел подсетуваат каков вид на напон и plug ви треба за електрична опрема. Како што знаете различни земји користат различни стандардни приклучоци и различни напон.
3, во Врска со фактурата и декларацијата за вредност, ако имате одредени барања исто така можете да контактирате со нас или оставете порака по ред.
4, За плаќање, испорака ве молиме погледнете ги следните информации.

Други карактеристики

Бренд Име:
YunlinLi
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
BL-60K
Тип:
/
Wattage:
Under 300W
Извор На Енергија:
AC
Фреквенција:
60Hz/50Hz
Номинална Влезна Моќност:
150w
Номинална Напон:
220v
Домаќин напон:
110-220v
Домаќин на моќ:
150w
Се справи со брзина:
0-60000 вртежи во минута
Се справи со вртежен момент:
1000
операција:
Рачни

Најдобри понуди