ANZULWANG Електрична Енергија Прозорец Господар Switch 25401-2M120 За Nissan Сончево Навара Pick-up Bluebird Б14 D22 D22F D21 P11

ANZULWANG Електрична Енергија Прозорец Господар Switch 25401-2M120 За Nissan Сончево Навара Pick-up Bluebird

DEN 1247.52
 

Тековен
Количина на стоки


започнете
крајот
ANZULWANG Електрична Енергија Прозорец Господар Switch 25401-2 M120 За Nissan Сончево Навара Pick-up Bluebird Б14 D22 D22 F D21 P11
Мојот пријател, добредојдовте на нашата продавница, Ние сме професионални авто делови на снабдувачот, ако имате било какви потреби, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти благодарам! Вашето задоволство е наша најголема чест! Производителот Дел Број :
25401-2 M120
Другиот Дел Број :
254012 M120, 25401 2 M120, 9 Y13 R
Апликации :
За Nissan Сончево Б14 1996, 1997, 1998, 1999-
За Nissan Навара D22 2.0 L 1997/01-2001/09
За Nissan Навара D22 2.4 L 1997/01-2002/09
За Nissan Навара D22 2.4 L 4x4 1997/01-2002/09
За Nissan Навара D22 2.7 ТД 1997/01-2001/10
За Nissan Навара D22 2.7 ТД 4x4 1997/01-2001/10
За Nissan Навара D22 3.0 ТД 2001/11-2005/04
За Nissan Навара D22 3.0 ТД 4x4 2001/11-2005/04
За Nissan Навара D22 3.3 L 4x4 2001/11-2005/04
За Nissan Nvara Pritsche/Fahrgestell D22 2.5 ДИ 2002/02-2015/12
За Nissan Навара Pritsche/Fahrgestell D22 2.5 Ди 4 WD 2002/02-2015/12
За Nissan Pick-up D22 2.4 јас 1998/02-2015/12
За Nissan Pick-up D22 2.4 јас 4 WD 1998/02-2015/12
За Nissan Pick-up D22 2.5 D 1998/02-2015/12
За Nissan Pick-up D22 2.5 D 4 WD 1998/02-2015/12
За Nissan Pick-up D22 2.5 ДИ 2002/03-2015/12
За Nissan Pick-up D22 2.5 Ди 4 WD 2002/03-2015/12
За Nissan Pick-up D22 2.5 TD 4 WD 1998/05-2015/12
За Nissan Pick-up D22 2.7 D 1998/02-2015/12
За Nissan Pick-up D22 3.2 D 4 WD 1998/12-2015/12
За Nissan Bluebird U13, ЏИП D22 Мојот пријател!! Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување!

Други карактеристики

Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
anzulwang
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Име На Модел:
25401-2M120 254012M120
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Материјал Тип:
Стандард
Специјални Функции:
Прозорецот Контролер Се Префрлите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
0cm
Nissan Модел:
Навара
Година:
многу
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри понуди