ПВЦ ЦРНА SHIFT ГОВОРНИЦА ЗА M/T ПРИРАЧНИК SHIFT МЕНУВАЧОТ ПОКРИЕ SHIFTER Опрема Shift Јаки

ПВЦ ЦРНА SHIFT ГОВОРНИЦА ЗА M/T ПРИРАЧНИК SHIFT МЕНУВАЧОТ ПОКРИЕ SHIFTER Опрема Shift Јаки

DEN 397.44
 

Тековен
Количина на стоки


ПВЦ ЦРНА SHIFT ГОВОРНИЦА ЗА M/T ПРИРАЧНИК SHIFT МЕНУВАЧОТ ПОКРИЕ SHIFTER!!! 1) Мерење 8.5 инчи во должина. 2) отворање на Центар е 15.6 mm / .613". 3) ве Молиме имајте на ум ова е 4 крои дизајн. 4) Боја за избере : црвена,жолта,bule

Други карактеристики

Боја Име:
Црвена, Жолта, Сина
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
germrun

Најдобри понуди