DIY Модна 1pc Чипка Топла Продажба Деколте Прекрасен Цвет плетенка Venise Чипка Јака Applique Трим, Чипка Ткаенина за Шиење Материјали

DIY Модна 1pc Чипка Топла Продажба Деколте Прекрасен Цвет плетенка Venise Чипка Јака Applique Трим, Чипка Ткаенина

DEN 27.00
DEN 35.52
 

Тековен
Количина на стоки

Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.
Начин На Плаќање
Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во РЕД. ( Ако имате посебни потреби за превозот метод или сакате да ги пратите од побрзо превозот, ние исто така може да понуди DHL, Epacket или ЕМС, но треба плаќаат екстра превозот надомест, само изберете еден веднаш во испорака опција. Имаме наведени сите методи и плаќање во превозот опција )
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата пристигнувањето, но во саботата, испраќачот е да се има голем празник, ние ќе се прошири еден работен ден да ја пратите пратката.
Превозот Време :
Тоа обично трае околу 15 работни денови во САД и повеќето земји и 20-35 работни денови во светот (Шпанија, Бразил, може да трае подолго време отколку САД). ( Ве молиме не го отвори спорот лесно, можете да ме контактирате прво било проблем што го имате . Можете да го видите проценува време на испорака кога ќе изберете превозот метод .
Објектот спецификите Тип на Производ : Чипка Функција : Еко-Пријателски Материјал : Полиестер / Памук Ширина : деколте јака Боја : Multicolor Ткаенина тип : Mesh Декорација : Чипка Ткаенина Тип : Organza Техника : Везени Број на Модел : деколте јака
Answer : ___________________________ Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни услуга.
Испорака Метод :
Ние обезбеди економски превозот преку Кина пост на интернет за редовни нарачки, кој е еден вид на превозот метод примен од страна на Али-експрес. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт.)
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден. Како и за Русија , може да треба повеќе време, ние сме поставување време на испорака за 50 работни денови, доколку сакате да добиете парцела што е можно поскоро, јас ви предлагам да можете да се избере Epacket, така да може да прима наскоро.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Ширина:
as picture shows
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
YL850
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Производ:
чипка јака
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
organza
Број На Модел На:
YL850
Количина:
1pcs

Најдобри понуди