109 Копчиња USB Силиконска Гума Водоотпорен Флексибилни Количка за Тастатура За КОМПЈУТЕР Црна Пад на Превозот

109 Копчиња USB Силиконска Гума Водоотпорен Флексибилни Количка за Тастатура За КОМПЈУТЕР Црна Пад на Превозот

DEN 374.00
DEN 451.20
 

Тековен
Количина на стоки

Нова флексибилна силикони тастатура, приклучок за USB за да работат директно. Мала тежина, ултра-тенок и компактен тастатура дури и може да биде свиткан да се земе. Лесно се вклопува во вашиот briefcase, ранец, или носење лаптоп торба. Висок квалитет со силиконска материјал, издржлив, удобно, водоотпорен и флексибилни. Мека на допир и без бучава, додека на пишување. Уникатна технологија на печатење гаранции букви не ќе се истроши. За разлика од нормалните тастатури. Анти-валкани, водоотпорен, дури и може да се користи сапун и вода да се исчисти. Едноставно се избришат било истури течност со влажна крпа, а потоа да продолжите со работа веднаш. Нема возачот е потребно, plug and play. Компатибилен со Windows Vista/XP/2000/Ми/98 SE/Win7. Спецификација : Материјал : силикон гел. Распоред : 109keys. Интерфејс : USB. Димензија : 49x14cm(LXW) Жица Должина : 148cm. Боја : Црна. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x 109keys USB силикони тастатура

Други карактеристики

Тип:
Жичен
Примена:
Лаптоп,Десктоп
Тастатура Стандард:
109 Клучеви
Јазик:
Англиски
Работата Стил:
Проводен Гума
Број На Модел На:
D1775-Б.К.
Стил:
Стандард

Најдобри понуди