СОПИРАЧКИ Дијамант Везови Попладне чај Дијамант Сликарство Крстот Бод Слика На Кристал полн Плоштад Дијамант Мозаик оркестарот DIY

СОПИРАЧКИ Дијамант Везови Попладне чај Дијамант Сликарство Крстот Бод Слика На Кристал полн Плоштад Дијамант

DEN 355.00
DEN 506.88
 

Тековен
Количина на стоки

Тарифниот :
По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји.
Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Ви благодарам многу. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Повратни информации :
Вашето задоволство е многу важна за нас. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Затоа, Кина Пост парцела времето за испорака е најмногу до 60 дена. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. По-продажбата на услугата :
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго.
Добредојдовте на СОПИРАЧКИ официјалната Продавница
Добро пожаловать в СОПИРАЧКИ Официальный магазин
СОПИРАЧКИ има способност да произведува и дизајн
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена.
Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.
Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод.

Други карактеристики

Големина:
20X30cm, 25X35cm, 30X45cm, 40X55cm, 50X70cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Најдобри понуди