Gmei Оптички Urltra-Светло TR90 Круг Целосна Rim Мажите Оптички Очила Рамки на Жените Пластични Myopia Eyewear 6 Бои M5087

Gmei Оптички Urltra-Светло TR90 Круг Целосна Rim Мажите Оптички Очила Рамки на Жените Пластични Myopia Eyewear

DEN 576.00
DEN 2397.60
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Gmei Оптички
Рамка Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
M5087 Eyewear
Вметнете Rx Леќи:
Собранието е бесплатно
Леќи оние Може да биде Вметната:
Единствена Визија/Bifocal/Progressives/Поларизирана/Photochromic/Затемнети Леќа
Очила Функција:
Читање/Декоративни/Гледање Корекција
Рецепт За Потврда:
Пред Да Нарачате Леќа, Ве Молиме Потврдете Го Вашиот Рецепт
Datas за Рецепт Очила:
SPH, CYL, ОСКА, PD и (ДОДАДИ за мултифокалната наочари)
Очила Рамка Врати & Наплата:
Наплата По Се Вратени Предмети
Рецепт Леќи Се Врати & Наплата:
Рецепт Леќа Враќање е Неприфатливо
PD Вредност(Pupillary Растојание):
Растојанието помеѓу учениците на очите, центар до центар
Обработка на време:
Цел на Редовните Рецепт Очила потреби 24~72 часа
Бесплатен превозот :
Стандард Превозот е Бесплатен (Кина Пост, ePacket, итн.)

Најдобри понуди