Високо-П Унисекс Јапонија Аниме DRAGON BALL Маскирани Качулка Pullovers Суичери Врвот

Високо-П Унисекс Јапонија Аниме DRAGON BALL Маскирани Качулка Pullovers Суичери Врвот

DEN 1378.00
DEN 1766.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Ацетат,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
HOLRAN
Јака:
Маскирани
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати

Најдобри понуди