За Asus Zenfone 4 Seifie ZB553KL Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на Zenfone4 Zb553 KL Zb 553KL

За Asus Zenfone 4 Seifie ZB553KL Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на Zenfone4

DEN 132.00
DEN 188.16
 

Тековен
Количина на стоки

Различните пакети на стакло дизајн ќе имаат некои различни , Но тоа не влијае на функцијата. Експлозија-доказ , да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло;
6.
РУСКИ купувачот plz оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно.5 9h Безбедност Заштитен Филм на Zenfone4 Zb553 KL Zb 553 KL Известување!!! Бесплатен превозот начин ( Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 15-50 дена да се пренесува. Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло;
3.Ви благодариме!
Превозот
1.Plz забележите ние ќе не одговара за царински давачки.
За Asus Zenfone 4 Seifie ZB553 KL Калено Стакло Екран Заштитник 2. Ако Вкупниот 75days минатото се уште не го добие тоа, ќе те направи целосна наплата. Површинска цврстина : површината има цврстина на 9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече;
4.3 mm ) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Откако тоа се случи,plz царините себе.
Производ Карактеристики
Пакување-
Pl Z љубезно, истакна Нема Мало Пакување : 1 OPP вреќа + 1 ткаенина за чистење+1 влажна брише +1 екран заштитник. (Но, не грижете се ,ние ќе ги пакувам добро , ако unluckly стаклото се скрши ,pls се земе слики на нас ,ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите )
Инсталација Чекори
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Westion Унија,Маестро дебитна картичка,Web Money и банката за транс .Ултра-тенок стакло( T≈0.Ако ви е потребна за следење на број,Plz изберете кина пост воздух mial или руски воздух ! 2.Ние брод на wordwild,користејќи ги подолу начинот на достава на Поштенските услуги : Кина пост воздух mial,ЕМА,e Packet China ; Бизнис Експрес испорака : UPS-от,DHL, Посебни линија е предвидено од страна на платформа : CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП,руски Воздух Plz забележите дека Кина пост обичните(Бесплатен превозот начин) е без следење на број.Таму може да бидат царинските давачки поради некои Царинска политика. Ако сакате Со следење, ве молиме изберете превозот начин "Кина Пост регистрирани Воздух Mail" Или " руски Воздух ", но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.

Други карактеристики

боја:
Јасно Не Се Целосно Покривање
Материјал:
ZB553KL Стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
ASUS
Бренд Име:
IMIDO
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
No
Модел:
За Asus Zenfone 4 Seifie ZB553KL
статус:
во парк
Состојба:
ново на пазарот
Употреба:
Заштита Стакло Екран Маска
Функција:
Супер јасно
транспарентност:
Во 99%
Материјал:
најдобар квалитет Јапонски стакло
Тврдост:
9H
Дебелина:
0.33 mm

Најдобри понуди