Litepro Шупливи Синџир Тркала Право Чудак Капа Компатибилен Со M610 XT Сите Crankset Алуминиум Легура Маска

Litepro Шупливи Синџир Тркала Право Чудак Капа Компатибилен Со M610 XT Сите Crankset Алуминиум Легура Маска

DEN 201.00
DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки

Litepro Шупливи Синџир Тркала Право Чудак Капа Компатибилен Со M610 XT Сите Crankset Алуминиум Легура Маска
ова е онлај e едно парче цена
Answer : ___________________________ Note : Шупливи crankset применуваат dustproof КАПА има две водоотпорен круг една голема еден мал
напомена :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 ѕвезди на повратни информации до нас, без никакво двоумење, ние ќе ги примиме со благодарност за тоа. 2. Ако постојат некои проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку Aliexpress Trademanager, порака или e-mail. Ние ќе одговориме наскоро и им даде на нашите најдобри решенија, ве молиме веруваат ни дека ние не ќе може да ја носат косата.

Други карактеристики

боја:
Црвена, Зелена, Црна, Сребро, Злато, Сина, Виолетова, Сива, црвена Роза, Портокал
Употреба:
Патот Велосипеди,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX
категорија:
Чудак
Материјал:
Алуминиум легура
Број На Модел На:
BQB008
Бренд Име:
FCFB
Chainwheel Заби:
1
Чудак Должина:
1
боја:
Црна,Сребрена,Златна ,Црвена,Зелена,Портокалова,Виолетова ,црвена Роза,Сива
Тежина:
6g about

Најдобри понуди