Есен стил бебе облека, бебе облека поставува момче Romper +панталони+шапка 3pcs одговараат на бебе момче облека новородените

Есен стил бебе облека, бебе облека поставува момче Romper +панталони+шапка 3pcs одговараат на бебе момче

DEN 216.00
DEN 332.64
 

Тековен
Количина на стоки


- Сите предмети се испраќаат надвор со следење на број, без оглед на тоа колку трошите.
- Имајте на ум : не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ако не е, ве молиме љубезно ни испрати повторно.
1 инч = 2.
- Сето она што се продаваат се 100% НОВИ на висок квалитет.
- Ако не сте задоволни со објектот добиле, ве молиме да ни кажете проблем љубезно. Ако имате прашање за не појавување, ве молиме да ни каже. Можеме да им дозволиме на нашата фабрика да го направи тоа за вас.
- Задоволство е што нашите #1 приоритет.
- Ние ја напуштат повратни информации откако плаќањето се врши.
- Ве молиме ги споделите со нас вашето мислење, така што можеме да ги подобриме нашите услуги и производи подобро.
- Клиент Задоволителна
- Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.Ве молиме бидете сигурни дека вашата paypal, и e Bay адресата е точно кога ќе конкурираат на нашиот објект. Вашиот бизнис е навистина ценети.
- Ако сакате други поврзани електронски производи, можете да не контактирате за повеќе информации.
- Ние се стремиме за професионални информации за производот,вклучувајќи детали и слика за вас.
Најновите Модата Бебе Деца, Момчиња И Девојки Облека !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
- Paypal е единствениот прифатен метод на плаќање по овој пат. Ви благодариме.
- Добивање на одговор во рок од 24 часа.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
На Окт-08-16 во 05 : 21 : 11 PDT, продавачот додадени следните информации :
ink Frog Analytics. Преглед
- Што се однесува до превозот оди, предмети се испраќаат надвор во 1-2 работни дена ( најчесто од 1 работен ден), освен во недела и празник.
- Се враќа мора да се направи во рок од 30 дена од денот на купувачот прима објект, купувачот плаќа врати превозот.
- Ако превозот информации не ажурирање за неколку дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе провери за вас.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
Emmababy
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Најдобри понуди