4.3 Типот На C за Да го Тип-C Магнетни Лактот Адаптер Конвертор За Apple Macbook Pro Samsung S8 Брзо Полнење Магнет USB-C Кабел Адаптер

4.3 Типот На C за Да го Тип-C Магнетни Лактот Адаптер Конвертор За Apple Macbook Pro Samsung S8 Брзо Полнење

DEN 595.00
DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки


4.3 Типот На C за Да го Тип-C Магнетни Лактот Адаптер Конвертор За Apple Macbook Pro Samsung S8 Брзо Полнење Магнет USB-C Кабел Адаптер
Карактеристики :
1. Магнетни USB C Адаптер е одговара за Macbook, Таблет компјутер, Паметен Телефон и USB Тип C уреди со големи 86 W брзо полнење. (Не Поддржува Пренос На Податоци.)
2. Мини Desgin, овозможи полнење на секој агол, како на Пр USB C Полнење Кабел совршено.
3. Супер силни магнетни, анти прашина, посилни од другите модели. Алуминиум легура вечера силни магнетни висок квалитет.
4. Иновативни L дизајн спречува кабелот од тоа да биде свиткано. Една рака може да се заврши податоци линија приклучок во и надвор. Слепи plug искуство, автоматски вшмукување продолжување на полнење порта. Анти краток спој, во текот тековната заштита чип, висока температура отпор чип.
5. Корисникот едноставно внесува мала, прашина-отпорни конектор во USB-порта и USB C Кабел потоа се закачите на тоа magnetically.
Спецификации :
Боја : Сива
Материјал : Алуминиум Легура + Пластика
Име : Мини Магнетни Тип-C Лактот Адаптер Конвертор
Излез : 5 V/2.4 А, 9 V/3А, 20 V/4.3 ЕДЕН (МАКС)
Одговараат За : За Macbook и друг Вид-C интерфејс уреди
Актуелни : 4.3 ЕДЕН (МАКС)

Други карактеристики

боја:
Сива
Извор На Енергија:
USB
USB Порти:
1
Компатибилен Бренд:
LG,xiaomi,Apple,Samsung
Квалитетот сертификација:
CE,CCC,RoHS
Излезен Интерфејс:
Тип В
Бренд Име:
Baolx
На текст:
5V/2A
Број На Модел На:
Мини Магнетни Лактот Адаптер Конвертор
Излез:
5V/2.4 НА
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
USB PD
Тип:
Тип C До Type-C Лактот Адаптер Конвертор
функција 1:
За Samsung Галакси S8 Плус Xiaomi Mi6 Mi5 Nexus 5X 6P Oneplus 3 2
Карактеристика 2:
За ZUK Z2 Z3 HTC 10 LG G5 Letv Nokia N1 Macbook Matebook
функција 3:
Тип C Кабел Адаптер USB Тип-C Адаптер USB-C USB Адаптерот C Адаптер
карактеристика 4:
Магнет USB-C Кабел Адаптер
Карактеристика 5:
брзо полнење
тековната:
4.3 ЕДЕН (МАКС)
Материјал:
Алуминиум + Пластика
одговараат за:
За Macbook и друг Вид-C интерфејс уреди
боја:
сива
Излез:
5V/2.4 А, 9V/3А, 20V/4.3 ЕДЕН (МАКС)

Најдобри понуди