T0720 Европа и Америка долго Жените Faux Крзнени палта Есен и Зима Жените OvercoatLong Faux крзно Ровот Грб

T0720 Европа и Америка долго Жените Faux Крзнени палта Есен и Зима Жените OvercoatLong Faux крзно Ровот Грб

DEN 1775.04
 

Тековен
Количина на стоки


T0720 Европа и Америка долго Жените Faux Крзнени палта Есен и Зима Жените Overcoat Long Faux крзно Ровот Грб

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
SZOLWY
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Еден Гради
Тип:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Faux Крзно
Стил:
Повик
Број На Модел На:
CHENJUAN
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини

Најдобри понуди