KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Божиќ Куче Облека За Мали Кучиња Смешно Кучиња Костими Исправена претвори куче грб топло chihuahua зимска облека XS-XL

KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Божиќ Куче Облека За Мали Кучиња Смешно Кучиња Костими Исправена претвори куче грб топло chihuahua

DEN 567.00
DEN 709.44
 

Тековен
Количина на стоки


Чиста прирачник за мерење, постои 1-2cm грешка припаѓа на нормалниот опсег.
Име : Куче божиќ костимот грб е Применливо сезона : есен и зима Материјал : памук, Големина : XS S M L XL Боја : кафена,сива,розова,диносаурус,бела Тежина : 100g,120g,140g,160g,180g,200g Погоден за : Мали, средни и големи кучиња, мачки
1. нарачката тежина е помала од 2kg. Наш основен изразат такса е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Шпанија default изразат такса е Ali Express Saver Превозот и Ali Express Стандард на Превозот. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус овозможува примање и праќање, запечатување нагоре, планирање и испорака, итн и не обезбеди следење на информации од земјата на дестинација. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet овозможува целосно следење на истрага услуга.
2. ќе ја прими стоката треба да се земе 15-35 работни дена (Бразил е 15-60 дена). Ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стока, како и одговори на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! За време на празничната сезона (Божиќ, лунарната нова година) времето за испорака може да биде подолг од вообичаеното. Ве молиме додадете 5-10 ден задоцнување.
1. ако стоката се оштетени во текот на транспортот, размената на товар на товар на нас, ако купувачот поради големината, бојата и други прашања треба да се врати, трошоците за превозот на товар на самите купувачи.
2. купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена по врачувањето, ако тие сакаат да го замени неисправни или неточни пратката.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.(1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение).
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди.

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Шема:
Цврста
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Есен/Зима
Тип:
Кучиња
Производот Категорија:
куче облека/куче грб
боја:
Црвена
Големина:
XS S M L XL
Погоден за:
мали, средни и големи кучиња, мачки
Чистење метод:
Рака мие / Машина за миење
Функција:
божиќ куче облека

Најдобри понуди