Луксузен Партија Подарок Антички Златен Прстен И Earring Накит Поставите Црна Кристал Етничка Гроздобер Обоени монистра, Накит Сетови За Жени

Луксузен Партија Подарок Антички Златен Прстен И Earring Накит Поставите Црна Кристал Етничка Гроздобер Обоени

DEN 180.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
JS501
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
JS501JM
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Бренд Име:
joyme
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
сребрен прстен:
bijoux
boucle d'oreille:
обетки за жени
boucles d'oreilles pour les femmes:
Bijoux Femme
boucle d'oreille femme 2017:
Накит Сетови
сребрени обетки:
brincos 2017
oorbellen:
ангажирање прстен
earings мода накит :
обетки сет
bague femme:
прстени за жени
is_customized:
Yes

Најдобри понуди