Оригиналната За Sony Xperia XA F3111 F3113 F3115 LCD Екранот со допир на Екранот Digitizer Собранието Бесплатен Превозот

Оригиналната За Sony Xperia XA F3111 F3113 F3115 LCD Екранот со допир на Екранот Digitizer Собранието Бесплатен

DEN 1044.00
DEN 1147.20
 

Тековен
Количина на стоки


За Sony Xperia XA F3111 F3113 F3115 LCD Екранот со допир на Екранот Digitizer Собранието Бесплатен Превозот
Карактеристики :
1.Бренд нови врвот lcd собранието .
2.Поправка или Замена на стари скршени разбиена оштетени погрешни lcd екран на допир.
3.Ние ќе ги тестираат тоа, еден по еден ,и бидете сигурни дека тоа работи добро .
4. Најдобра по продажба на услуги .

Други карактеристики

боја:
без рамка црно, без рамка бела, без рамка Розова, без рамка Злато, со црна рамка, рамка со бела боја, за со рамка Розова, со рамка за Злато
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
SONY
Бренд Име:
SONY
Број На Модел На:
За Sony Xperia XA F3111 F3113 F3115
Резолуција На Екранот:
1280x720
боја:
црна/бела
QC:
Тест еден по еден
Големина:
5.0''

Најдобри понуди