За Priora Логото Автомобил Фендер Налепница Амблем Значка Автомобил Стајлинг За Lada Калина Priora Niva Granta Largus Samara Vesta Xray 2110

За Priora Логото Автомобил Фендер Налепница Амблем Значка Автомобил Стајлинг За Lada Калина Priora Niva Granta

DEN 267.00
DEN 381.60
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики : •2 парчиња/set и одговара за Lada •Материјал : Метал со 3 M лепило •Висок квалитет,нова мода, трајни ,уникатен и слабее-отпорни •Најдобра декорација и заштита за вашиот автомобил Пред да ја залепите, pls чистење на целна место : чувајте anhydrous, чисти и без масло. Откако паста,не се обидуваат да се движат.
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Дијаметар:
10cm
Име На Модел:
Полски YZB
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Висина:
0.1cm
Бренд Име:
QYJSD
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Возилото Логото
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Должина:
10cm
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Метал

Најдобри понуди