Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет на Пушењето Човек Маслото На Платно рачно изработени Пушач Маслото За Бар И Паб Декорација

Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет на Пушењето Човек Маслото На Платно рачно изработени Пушач Маслото

DEN 3427.00
DEN 6720.00
 

Тековен
Количина на стоки


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Не се грижи за квалитетот, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство. 3.Капка превозот е достапен. 4.1 Инчен=2.5 CM

Други карактеристики

Големина (Инчен):
60x120CM, 70x140CM, 80x160CM, 90x180CM, 100x200CM, Сопствени контакт со нас
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
huangart
Тип:
Масла
Бренд Име:
Huang Уметност
Предмети:
Апстракт
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Медиум:
Акрилик
Техника:
Рачно Насликани

Најдобри понуди