Axk Најдобра Цена! 4 Парчиња Sbr25uu Линеарна Имајќи 25mm Отвори Линеарна Имајќи Слајд Блок, 25мм Cnc Рутер Линеарна Slide

Axk Најдобра Цена! 4 Парчиња Sbr25uu Линеарна Имајќи 25mm Отвори Линеарна Имајќи Слајд Блок, 25мм Cnc Рутер

DEN 2422.00
DEN 2632.80
 

Тековен
Количина на стоки


започнете
крајот Водич Ширина или Дијаметар : 25мм Водич Должина : Никој Број на Модел : SBR25 UU Тип : Отворена Линеарна Имајќи Слајд Блок Главен Материјал : имајќи челик (Gcr15) Потекло : Кина
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден.
2. Се разгледа на царинската управа, далечински адреса и превозот брзина, ние може да користиме други превозот методи наместо еден ќе видите на цел страница.

Други карактеристики

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
SBR25UU
Површина Грубост:
Ра 0.4
Премази:
Никој
Водич Должина:
Никој
Тип:
Отворете Линеарна Имајќи Слајд Блок
Главен Материјал:
имајќи челик (Gcr15)
Потекло:
Кина
Модел:
SBR25UU
Тип На Единица:
многу (4 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
1.8kg (3.97lb.)
Пакет Големина:
7cm x 12cm x 11cm (2.76in x 4.72in x 4.33in)

Најдобри понуди