БОБО ПТИЦА Стоперката Бамбус Дрвени Часовници Мажите Зглоб Види Кварц Часовник Подарок во Дрво Кутија Saat erkek во Дрво Кутија Прилагодите Логото

БОБО ПТИЦА Стоперката Бамбус Дрвени Часовници Мажите Зглоб Види Кварц Часовник Подарок во Дрво Кутија Saat

DEN 1536.00
DEN 1919.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Моден Стоперката бамбус Дрвени Часовници кварц Мажите Материјал : Метал+Дрвени Дијаметар Големина : 44mm Бенд ширина : 23mm Периметар : 220mm Движење : Квалитет на кварц движење Забелешка : пакети кои се испраќаат од НАС склад доаѓа со стандарден хартија кутија.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Сите наши дрво часовници и бамбус очила за сонце се преку CE&Rosh сертификација
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Број На Модел На:
E/P09
Бендот Должина:
25cm
Случај Материјал:
Дрвени
Функција:
Престанете Да Се Види,Никој
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
10мм
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Dial Дијаметар:
44mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Стил:
Луксуз
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
23mm
Случај Обликот:
Круг
Модел:
E/P09
Тежина:
about 113g
Стил:
уникатни часовници
линкови:
adjsutable
Кориснички Објект:
Yes
Водоотпорен:
Не(само капки во животот)
Пол:
Мажи

Најдобри понуди