Луксузна Палата Кристал Капка Anklet Бохемски Multilayer Anklet Плажа Свадба Кристал Бисер Нога Бос Сандала Изјава Накит

Луксузна Палата Кристал Капка Anklet Бохемски Multilayer Anklet Плажа Свадба Кристал Бисер Нога Бос Сандала

DEN 287.00
DEN 349.92
 

Тековен
Количина на стоки


Ако ние ги испратите на погрешна стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship.5 g/Еез Пакет : PP&P Потекло : Кина
Забелешки 1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот
1. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.
Ние работиме многу напорно за вашиот 100% позитивни повратни информации.
На следење на број ќе биде надграден во позадина кога пратката е издадена. Повратни информации 1. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас.
Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање. Враќање & Exchange 1.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако таму е квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање или надоместок услуга.
Нашата работа е да се направи вашиот купување на грижете се слободни искуство! Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг
.Опис Item Стил : Anklet Состојба : 100% Сосема Нов Metarial : Алуминиум,Стакло,Кристал Количина : 1 PC/1 Пар Anklet ( не содржат било кој друг елемент тука ) Боја : Златна Боја/Сребрена Боја, Големина : Како слика Нето Тежина : 52.
Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Кога трансакцијата е завршена, и не сте задоволни со тоа, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас.
Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
22cm+10cm
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
H00293
Бренд Име:
Ingemark

Најдобри понуди