BTS Добар Живот на Жените Дуксери Суичери Со Патент Задебелување на Црна Долго Палто Жените Зима Топла Зимска Јакна Жените За Снег

BTS Добар Живот на Жените Дуксери Суичери Со Патент Задебелување на Црна Долго Палто Жените Зима Топла Зимска

DEN 1344.00
DEN 1920.00
 

Тековен
Количина на стоки


Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг модел, pls контактирајте со нас. Плаќање : со Кредитна картичка на линија е достапна.Ние го прифатат плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. По вашата исплата расчисти ние ќе ја испорача во рок од 3 работни дена. Ако постои било увозни давачки или даноци, тоа е купувачот одговорност Гаранција 1. Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради различни причини.Но, без оглед што и да се случи, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем, и тоа за време на трансакции. 2.Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите или размена, pls контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Други карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
bts
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
Zip-up
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
Печатени
Тежина:
800
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
боја:
како Слика
Име на производ:
Патент Дуксери
Објектот:
дуксери жените хип хоп
Тип:
дуксери мажите патент
Стил:
Редовни
Производот:
дуксери жените хип хоп
Пол:
Мажи/Жени
Сезоната:
Пролет,Автоматски,Зима
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Тип На Објект:
Патент Дуксери

Најдобри понуди