За Lg k7 X210 X210DS Lcd Дисплеј+Допир Стакло Digitizer Со Рамка Собрание Бел Замена на Екранот

За Lg k7 X210 X210DS Lcd Дисплеј+Допир Стакло Digitizer Со Рамка Собрание Бел Замена на Екранот

DEN 1789.44
 

Тековен
Количина на стоки


Известување
Оваа единица ќе бидат тестирани во пред испораката.Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за објективни причини.Тогаш контактирајте со нас веднаш. Ако сте го купиле во несоодветна состојба, ве молиме ИМАЈТЕ во предвид дека на превозот и ракувањето такса нема да бидат вратени, сите се врати превозот надомест треба да се плати од страна на купувачот Гарантен опфаќа замена или поправка.
Прифаќаме само оригиналниот пакет. сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
• Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Купувачи се одговорни за дел врати такси превозот на враќање пакети. ќе донесе погрешна големина или погрешно објект). инаку ние не ќе даде гаранција.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки како е можно поскоро. Купи со доверба!
• Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем ,ние ќе се потрудиме да ви послужи. Ние се обидуваме да ви даде одговор во рок од 24hours.
• Површината изгребани од Несоодветно управувана од страна на лично exclued
• На екранот треба да биде на тест пред инсталирани на телефонот. Ако не сте сигурни што ви се прави нека се направи тоа за вас. Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.
Ако пакетот оштетени за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакетот и да се врати за нас. Овој дел треба да се инсталира само од страна на сертифицирани професионални техничар. Ние не држи никаква одговорност за оштетување на ова и на вашиот сопствен објект поради неправилна инсталација. Ова не е лесен за инсталација.Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата се предмет на 20% ре-порибување за провизии и купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест.
За Lg X210 X210 DS Lcd Дисплеј+Допир Стакло Digitizer Рамка Собранието на Белата боја
Ова е само за X210 верзија !!!!!
Карактеристики :
• За Екранот со допир замена на делови
• Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување
• Тестирани пред превозот и 100% работи добро
• Испорака во 3 работни дена по потврди плаќање
Пакет :
• 1pcs LCD со Екран на Допир Digitizer Собрание
Превозот :
• Да бидете сигурни дека купувачот интерес, ние сме САМО можност да се брод предмети да се земјите како што се наведени
Гаранција
•1 месеци Гаранција.

Други карактеристики

боја:
Бела
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
за x210/x210ds
Компатибилен Бренд:
LG
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
highbirdfly
Резолуција На Екранот:
854x480

Најдобри понуди