100Yard DHL Слободни shippin 3 Широк Валентин Тематските Пакување Лента Срцето Holographic Лента

100Yard DHL Слободни shippin 3 Широк Валентин Тематските Пакување Лента Срцето Holographic Лента

DEN 5928.00
DEN 6240.00
 

Тековен
Количина на стоки


1.Објектот спецификите
100 Yard DHL Слободни shippin 3" Широк Валентин Тематските Пакување Лента Срцето Holographic Лента
Нашата лента широко се користи во подарок пакување, цвет, лакови, торба string, reticule мозок, и тении, ги красат лента, облека
додаток за во автомобил, покривки, материјал за пакување, промоција на подарок, mobil string, картичка string, етикета, играчки, чевли, дома
текстилни додатоци, gown, и така натаму.
Детали :
Лента Тип : Holographic Печати лента
Лента големина : 75mm
Ние, исто така може да се печати било на вашето лого на лента.
Може да произведе лак клипови од страна на Лентата.
Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Боја :
Како слик
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Повратни информации
4.Сертификат
5.Shippment
А).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
6.Нашата Фабрика :

:

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
YV172100
Пол:
Девојки
Тип:
Косата Панделки
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди