6.4 инчен индустриски TFT LCD екран KCB6448BSTT-Х5 Екран Панел

6.4 инчен индустриски TFT LCD екран KCB6448BSTT-Х5 Екран Панел

DEN 9450.00
DEN 10272.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние не сме одговорни за превозникот транзит време. Некои од земјата ќе чини многу денови. Ако ви се итни,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express! Ви благодариме за вашиот го разбере!
Забелешка Предмети : Многу важно за вас!
Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци. За исчезнати/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот. Mita Меѓународниот онлајн магазин
Со оглед на тоа трае околу 10-45days или повеќе од Кина Пост Mail,& тоа, исто така, не може да се најде детали превозот информации на Веб за некои времиња,ве молиме да не го отворите спор до контактирајте со нас. Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата да се утврди вашиот проценува даноци и должност такси.
Превозот И Ракувањето Со :
*Стоки ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.
Ние работиме во понеделник до сабота, ние ќе ви одговори со во 24hours, во Потрага спедитор на вашиот контакт. Ви благодариме многу. Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. 10 - 25 работни дена за повеќето од НАС / велика БРИТАНИЈА / AU дестинации. Времето за испорака е прибл. Тоа само ќе чини вашата од 1 минута. Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот. Ви благодариме
Добредојдовте на С. Па ако има проблем со вашата нарачка, контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право!
Сакаме да ви се заблагодарам однапред за ни помага да се постигне 5 ѕвезда повратни информации оценка, ако за било која причина сакате да ни даде нешто помалку од совршен рејтинг ве молиме контактирајте со нас, ние ќе направиме се што е во моја моќ за да се задоволат вашата потреба. Ние брод на стоките од страна на Кина пост воздухопловната . Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да
3 .

Други карактеристики

Бренд Име:
SMITATECH
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
KCB6448BSTT-Х5
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо

Најдобри понуди