Viltrox ИС-S50T LED Видео Тенок 50W Bicolor Dimmable LCD Светлина 3300K-5600K за Студио за видео камера Камера& Безжичниот далечински управувач

Viltrox ИС-S50T LED Видео Тенок 50W Bicolor Dimmable LCD Светлина 3300K-5600K за Студио за видео камера Камера&

DEN 10368.00
DEN 19938.24
 

Тековен
Количина на стоки


FSK 2.4 GHz безжична remote control систем, 7 групи 19 канали група контрола 276pcs SMD LED светилки; осветленост и боја температура може да се прилагоди steplessly Двојно напојување на системот : литиум батерија / DC напојување HD LCD екранот да се направи opertation повеќе удобен и точни Стандард опремени со далечински контролер кој може да се далечински управувач параметри на еден или на целата група ПРЕДВОДЕНА ligts На Barndoor може да подобра контрола на насока на светлина ray Спецификации : LED Светло
Далечинска Контрола
Пакет листата :
Viltrox ИС-S50 T LED светло *1
Barndoor *1
DC адаптер *1
Далечински контролер *1
Прирачник *1
Гаранција картичка *1

Други карактеристики

боја:
НИ стандарден приклучок, велика БРИТАНИЈА стандарден приклучок, ЕВРА стандарден приклучок
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ИС-S50T
Бренд Име:
VILTROX

Најдобри понуди