10pcs CCMT0602 Карбид Вметнете + 3pcs S07K/S10K/S12M-SCLCR Десната Рака Струг Врти Алатка Носителот 95 Степен + 3pcs Клучеви

10pcs CCMT0602 Карбид Вметнете + 3pcs S07K/S10K/S12M-SCLCR Десната Рака Струг Врти Алатка Носителот 95 Степен

DEN 849.00
DEN 1414.08
 

Тековен
Количина на стоки


BI0002032
Спецификација :
Бренд нови
Модел : S07 K-SCLCR06, S10 K-SCLCR06, S12 M-SCLCR06
Материјал : челик
Доведе Сечење Агол : 95 Степен
На Ветер : Десна Рака
Вметнете : CCMT0602
Боја : како на сликата покажува
Бојата на клуч ќе бидат испратени по случаен избор
S07 K-SCLCR06 здодевни бар : прибл. 7 125mm x/0.27" x 4.92" (D x L)
S10 K-SCLCR06 здодевни бар : прибл. 10 125mm x/0.39" x 4.92" (D x L)
S12 M-SCLCR06 здодевни бар : прибл. 12 x 250mm/0.46" x 5.91" (D x L)
Пакет се вклучени :
1 x S07 K-SCLCR06 здодевни бар
1 x S10 K-SCLCR06 здодевни бар
1 x S12 M-SCLCR06 здодевни бар
10 x CCMT0602 инсерти
3 x клуч (преполна со кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
струг здодевни бар
Тврдост:
Висок
Обложување:
Други
Материјал:
Челик
Употреба:
Други

Најдобри понуди