глувчето е роденден ѕид decals кујна соба diy винил лепенки 3d mural уметност дупка дома декорација

глувчето е роденден ѕид decals кујна соба diy винил лепенки 3d mural уметност дупка дома декорација

DEN 33.00
DEN 47.52
 

Тековен
Количина на стоки


но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.
Производ Show & Големина На & Детали
пакет содржи : 1 ѕидот налепница.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.но, не е отворен спор без cotact. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .
превозот терминот s
1.
експрес : 5-10 дена. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.(емс 10 -20 дена)
3.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.

Други карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
VA3110N-Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
6.5*Околу 33
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црн Ѕид Оркестарот
Содржина:
глувчето роденден пекарница автомобил
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes
Технологија:
Првата генерација винил намали ѕид налепница

Најдобри понуди