20PCS Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четка за Чистење Мелење Полирање Ротари Алатка -W128

20PCS Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четка за Чистење Мелење Полирање Ротари Алатка -W128

DEN 175.00
DEN 218.40
 

Тековен
Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет добро за отстранување на рѓа/ корозија од било какви метални површини, особено благородни метали Погодна за вашиот умре мелница & ротациони машински алатки Материјал : не 'Рѓосувачки челик Тркала Четка Дијаметар : 25mm (0.98" приближно) месо тело Должина : 35mm (1.38" приближно) месо тело со Дијаметар:3мм (0.12" приближно) Количина : 20 PC

Други карактеристики

Бренд Име:
Angelady
Накит Алатки & Опрема Тип:
Сребро Полски Платно
Објектот Тежина:
108G
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
3.5inch
Производ Карактеристики:
четка
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди