Професионална Камера Додатоци CNC Алуминиум Брзо Ослободување Плоча за Canon EOS 5DS 5DSR Дигитална Камера

Професионална Камера Додатоци CNC Алуминиум Брзо Ослободување Плоча за Canon EOS 5DS 5DSR Дигитална Камера

DEN 1295.04
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !
Спецификација на производот : * Местото на Потекло : Guangdong Кина (Копно) * Број на Модел : 5 DS 5 DSR * Материјал : Метал * Боја : Црна Погоден За : За Canon 5 DS 5 DSR камера (без батерија зафат планината). Производи Вклучуваат : 1 x Следење на Број 1 x L-плоча брзо ослободување плоча

Други карактеристики

боја:
за 5DS 5DSR
Бренд Име:
EINGCA
Материјал:
Алуминиум
Пакет:
No
Број На Модел На:
5DS 5DSR
Големина:
none

Најдобри понуди