JoursNeige Плетени Џемпер Мажите Мода Жакард Pullovers Turtleneck Трикотажа Солидна Џемпери Џерси Повлече Homme Зима Џемпери

JoursNeige Плетени Џемпер Мажите Мода Жакард Pullovers Turtleneck Трикотажа Солидна Џемпери Џерси Повлече Homme

DEN 857.00
DEN 1008.00
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на Снег е Продавница
-Ние само се фокусира на квалитетот и модата-
Опис На Производот :
100% Нов со Висок Квалитет
Големина : M,L,XL,XXL
Тежина; 0.4 kg
Сезона : Пролет, Есен,Зима
Напомена :
1. Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум не може да биде околу 2 cm грешка поради прирачник за мерење
2. Бои може да биде малку поинаква помеѓу сликите и вистински предмети, ве молиме да се разбере.
3, големината е Азија Големина,1cm=0.394 инчен

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Pullovers
Волна:
Стандард Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Најлон,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Бренд Име:
JoursNeige
Број На Модел На:
SSSQ016
Стил:
Јапонија Стил
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Адвокатско Pullover Џемпер:
мажите pullover
cardigan masculino:
човекот pullover
адвокатско плетени pullovers:
мажите џемпер pullovers

Најдобри понуди